Kuvilabi

Kuvilabi përfaqsues ekskluziv i brendeve Hotpoint - Ariston si dhe Indesit.
Ofrojmë produkte të ndryshme: Furrë Montuese, Pllakë Gatimi, Mikrovalë, Enëlarëse, Aspirator, Frigorifer, Lavatriçe, Tharëse.

Magjistralja Prishtinë - Fushë Kosovë 

Mbrapa Tregut të Gjelbërt Prishtinë 

Prizren, Objekti Fat Group 

Rruga Lidhja e Prizrenit, Gjilan

Prishtinë

044301500 (servisi)

038244989 038603907

kuvilabi@hotmail.com

http://kuvilabi.com/
Lokacioni në hartë